Kronstadt İHA’sına Vikhr-1 Tanksavar Füzesi
Ağustos 26, 2021
TEI’ye Dünya Çapında 3 Ödül
Ağustos 27, 2021
“The Stevie Awards for Great Employers”da ASELSAN’a  İki Dalda Ödül

Türkiye’nin savunma sanayi alanındaki lokomotif şirketi ASELSAN, çalışanlarına ve topluma sunduğu değer ve katkılarla, dünyanın prestijli ödüllerinden “The Stevie Awards for Great Employers”da iki farklı kategoride ödül almaya hak kazandı.

ASELSAN Sosyal İnovasyon Liderleri Yardımlaşma Derneği (ASİL) ile hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve insan kaynakları alanında gerçekleştirdiği öğrenme ve gelişim projeleriyle “The Stevie Awards for Great Employers”da iki dalda ödüle layık görüldü.

“The Stevie Awards for Great Employers” çalışanlar için insan kaynakları projeleri üreten ve uygulayan; dünyanın en iyi insan kaynakları profesyonellerini, takımlarını, başarılarını, uygulamalarını ve paydaşlarını ödüllendiren, dünyanın en büyük gönüllü organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor.

2021 yılında insan kaynakları uygulamalarıyla ilgili ödül kategorilerine, 29 farklı ülkeden 950’den fazla firma başvurdu.

Başvurular, uluslararası bir jüri tarafından değerlendirildi.

Değerlendirmeler sonucunda ASELSAN, dünyanın prestijli ödüllerinden olan “The Stevie Awards for Great Employers”da iki farklı kategoride ödül almaya hak kazandı.

ASELSAN, bir süre önce de çalışma arkadaşlarına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği insan kaynakları projeleri ile Brandon Hall Group Human Capital Management (HCM) Excellence Awards’da dört dalda ödül kazanmıştı.

“Geleceğe umut hayata değer” mottosuyla yola çıkan ASİL Derneği, kurulduğu 2019 yılından itibaren doğal afetlerde yapmış olduğu insani yardımlar, eğitimde fırsat eşitliği kapsamında öğrencilere verdiği eğitim desteği, ihtiyacı olan hastalara vermiş olduğu sağlık desteği, geçim sıkıntısı olan ailelere sunduğu aile desteği ve hayata geçirdiği projelerle bronz ödüle layık görüldü.


ASİL Derneği, ASELSAN’ın sadece savunma ve teknolojiye değil, topluma da sosyal sorumluluk anlamında değer sunan bir şirket olduğunu gösterebilmek amacıyla 2019’da kuruldu.

ASİL, kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahiplerine her koşulda güvenilir bir şekilde ulaşabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286 C4Defence
Buy now