REPKON Davete İcabet Etti
Ekim 10, 2017
Northrop’un Komuta Sistemi Sınavda
Ekim 12, 2017
Rheinmetall’in Gözü ABD Pazarında

Bugün kapılarını kapatacak olan AUSA’da, Amerikan Ordusu’nun açıklanan büyük modernizasyon programından pay almak isteyen diğer birçok Amerikan zırhlı araç üreticisinin yanında, Rheinmetall de bayrak gösteriyor. Pazarla yakından ilgilenen Rheinmetall, her ne kadar fuara katılımını mühimmat, balistik koruma sistemleri ve C4ISR  yoğunluklu olarak gerçekleştirse de bu büyük iş kaleminden pay alma konusunda hevesli.

Rheinmetall ayrıca Alman Ordusu'nun iki büyük tedarik projesi için teklif veren ortak bir girişimdeki ana yüklenici rolü hakkında ziyaretçilerini bilgilendiriyor; MoTaKo – Mobil Taktische Kommunikation (mobil taktik iletişim) ve MoTIV – Mobiler Taktischer Informationsverbund (mobil taktik bilgi sistemi). İki projenin, German Bundeswehr 4.0'da olduğu gibi, Alman Ordusu'nun gelecekteki dijital komuta ve kontrol sisteminin omurgasını oluşturması hedefleniyor.

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286 C4Defence
Buy now