TUSAŞ Uçuş Akademisi’nden Pilotluk Eğitimi
Ekim 6, 2021
Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde Sınır Güvenliği Her Yönüyle Tartışıldı
Ekim 7, 2021
Prof. Dr. İsmail Demir TRT Teşkilat Dizisi Setini Ziyaret Etti

Prof. Dr. İsmail Demir TRT Teşkilat Dizisi Setini Ziyaret Etti

Aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve etkileyici prodüksiyonu ile pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan TRT 1’in “Teşkilat” dizisi, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’i ağırladı.

Teşkilat dizisinin çok kıymetli faydalar sağladığını, ilk günden itibaren geniş bir seyirci kitlesine ulaştığını ve ilgi odağı olduğunu belirten Demir, “Gerek senaryo gerek kullanılan ürünler ve teknoloji açısından da ilgi çekmeye devam ediyor” dedi.

Oyuncularla bir araya gelerek sohbet eden Prof. Dr. İsmail Demir, yönetmen koltuğuna oturarak çekimleri yakından takip etti.

Demir, set ziyaretinin ardından dizi ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirerek başarılarının devamını diledi.

Prof. Dr. İsmail Demir TRT’ye yaptığı açıklamada, Teşkilat dizisinin ilk günden itibaren büyük seyirci kitlesine ulaştığını ve ilgi odağı olduğunu söyledi.

Prof. Dr. İsmail Demir şöyle devam etti:

Tabii teknoloji deyince savunma sanayimizin çeşitli boyutlardaki ürünlerinin de burada yer alması kaçınılmaz oluyor hatta bir anlamda savunma sanayimizle ilgili gelinen nokta konusunda bazı ip uçları da vermiş olduk. Teknik ayrıntılarda da hata olmaması gerekiyor. Bu açıdan da dizi ekibiyle ve TRT ekibiyle yakın temasımız devam ediyor çünkü bir olayı verirken her ne kadar senaryo olsa da teknik ayrıntıların özellikle yerli yerinde olması oradaki bilinci ve ilgi seviyesini artıracak bir olay.”

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286 Teoman Korkmaz
Buy now