AFP
HAVELSAN Duyurusu

HAVELSAN Duyurusu 15 Aralık 2016

EN İYİ YERLİLEŞTİRME PROJESİ ÖDÜLÜ HAVELSAN’A

Bu yıl altıncısı düzenlenen “Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma” Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nde HAVELSAN, “KATAR AW139” Helikopter Simülatörü Entegre Eğitim Merkezi projesiyle Türkiye 2016 ‘En İyi Yerlileştirme Projesi’ ödülünü aldı.
 
 Bu yıl 6.sı düzenlenen Zirvenin bu yılki teması “Güçlü Türkiye için Yerli Yerinde Satınalma” olarak belirlendi. Zirvede Dünya Ekonomisinde Türkiye’nin Satınalma Gücü konusu masaya yatırıldı ve Savunma Sanayi ve Havacılıkta Neden %100 Milli Tedarik, Avrupa’daki Yeni Satınalma Uygulamaları ve Yerlileştirme, Sağlık Sektöründe Ürün Yerlileştirme Çalışmaları, Türkiye Tedarik Girdi Politikaları, Lokalizasyon Adımından Global Perspektife, Türkiye Satınalma Meslek Standartları, Hangi Kalemlerde Yerlileştirmeye Daha Çok İhtiyaç Var, Yerlileştirme Sürecinde İnovatif Teknoloji Entegrasyonu ve Satınalmacılıktan CEO’luğa Giden Yol gibi konu başlıkları ele alındı.
 
‘Savunma Sanayi ve Havacılıkta neden yüzde 100 Milli Tedarik’ alanında HAVELSAN  “KATAR AW139” Helikopter Simülatörü Entegre Eğitim Merkezi projesiyle Türkiye 2016 ‘En İyi Yerlileştirme Projesi’ ödülünü aldı. KATAR Hava Kuvvetleri AW139 Simülatörü Entegre Eğitim Merkezi için hazırlanan tanıtım videosu da tüm katılımcılardan tam not aldı.

Kısa Link : http://c4news.me/yEcFp
Paylaş:
83. Sayı

İLGİLİ HABERLER